Покерматч ютуб: що дивитись на каналі Youtube від топового ігрового клубу

Зараз бізнес не може працювати окремо від світу інтернету та сепаруватися від соцмереж. В інтернеті за кілька минулих років було створено багато майданчиків, які допомагають зблизити бізнес та клієнтів. Перші намагаються через віртуальні канали надати якнайбільше інформації про свій продукт, а другі — дізнатися якнайбільше про нього.

Азартні клуби швидко адаптувалися в онлайн світі і не тільки перевели туди майже всю свою діяльність, а й увійшли до світу соцмереж, щоб стати ближчими до користувача. Особливою популярністю у гравців азартних клубів має канал Покерматч ютуб. У ресурсі зібрано безліч відео про те, як грати в найбільш популярні ігрові автомати, відео-результати розіграшів, стриму ігор, інформативні відео з експертами та багато іншої корисної інформації.

Азартні клуби ведуть не тільки активну онлайн діяльність, але й офлайн. Клуби часто організовують офлайн заходи для любителів азартних ігор. Анонси зустрічей вчасно з’являються на каналі Покерматч Youtube. Канал також регулярно випускає дайджести про світ азартних розваг.

Покерматч ютуб

Youtube Pokermatch: які відео доступні на каналі

Особливу увагу компанія у своїх відео приділяє покеру. Youtube Pokermatch підготував безліч роликів про особливості онлайн та офлайн ігри в покер, про фішки та корисні стратегії. Затяті шанувальники покеру знайдуть тут також безліч відео з найкращими світовими гравцями та зірковими любителями гри.

На каналі можна знайти такі плейлисти як:

  • “Pokermatch UA Millions Odessa” про топовий український чемпіонат з покеру;
  • “Покер – це спорт. Спецвипуски. — тут зібрані різні випуски на спортивну тематику та вплив різних факторів на досягнення результату як у покері, так і в інших видах спорту;
  • різні канали про правила гри в покер (відеоуроки), а також рекламні та партнерські інтеграції з амбасадорами проекту.

Pokermatch ютуб: нові рубрики та подкасти

Команда Pokermatch ютуб працює над контентом, який показує, що стати зіркою покеру може кожен. Так на каналі почав виходити подкаст Pro Poker Podcast, гостем якого став СЕО PokerMatch International Руслан Бангерт. Він більш відомий в Україні як “Директор покеру”. Тут зірковий гість розповідає про початок гри в покер, успіхи та обов’язки на посаді СЕО, а також йдеться про сам покер, його особливості та причини збільшення популярності з кожним роком. У подкаст планується запрошувати велику кількість експертів зі світу покеру та азартних розваг, які точно розкажуть усі секрети ігор, а також інсайди та секрети про правила гри та особливості отримання виграшів у вибраних іграх. Послухати подкасти, окрім Покерматч Youtube, можна також на таких стрімінгових сервісах як Apple Podcast та SoundCloud абсолютно безкоштовно. Підписуйтесь на канал PokerMatch у Youtube та стежте за головними новинами зі світу покеру.