Твіч Покерматч: як дивитися найкращі трансляції по покеру на стримінговій платформі

Канал на твіч Покерматч – це можливість новачкам та професійним гравцям, а також просто фанатам онлайн-покеру стежити за грою великої кількості стримерів, а також трансляції з топових світових турнірів безпосередньо від імені гравців. Крім цього компанія проводить і свої турніри, які відрізняються за їх типом та розмірами призових фондів, тому багатьох гравців Покерматч буде корисно та цікаво дивитися трансляції з авторських чемпіонатів клубу.

Twitch Покерматч: які відео та трансляції доступні на платформі

В обліковому записі Twitch Покерматч всі трансляції, що пройшли, зберігаються в розділі Відео. Усі трансляції умовно можна поділити на такі види:

  • Покер Матч стриманий з великих турнірів (у тому числі організованих ігровим клубом) як від імені спостерігача, так і з виглядом від гравця;
  • розбір різних столів на турнірах з октритими картами, причини та особливості дій гравців;
  • різні ковзанки від амбасадорів проекту та топових гравців в онлайн-покер.

На стримах Покерматч проходять трансляції з різних видів покеру, а також різних видів турнірів з різними правилами проведення розіграшів та сітки.

На каналі PokerMatch на твітч вже понад 16 000 передплатників і їхня кількість з кожним днем ​​лише збільшується. Крім прямого посилання на твітч-канал, яке можна знайти на офіційному сайті казино, знайти стрими на Twitch Покерматч можна і безпосередньо на стрімінговій платформі, ввівши назву бренду в пошуку або перейти до розділу “Покер”. Як правило, трансляції проходять увечері або навіть уночі, коли максимальна кількість глядачів може розслабитися та насолодитися однією з найпопулярніших світових ігор.

twitch покерматч

Стрім Покер Матч: особливості онлайн-трансляцій

Однією з головних особливостей стриму Покер Матч є ведення активного чату з передплатниками прямо під час трансляцій. Так за час у чаті було залишено більше 750 000 повідомлень, а обліковий запис pm_support є лідером за кількістю відправлених відповіддю гравцям. Так під час трансляцій на Twitch Покерматч глядачами в чаті залишає чимало запитань про причини дій тих чи інших гравців, а також про формати проведення турнірів, на що завжди надходить відповідь від офіційного облікового запису бренду. Така активність не лише вітається під час ефірів, а й максимально заохочується. Також гравці можуть залишити свої побажання щодо збільшення якості ефірів та впровадження нововведень у трансляцій, чи це збільшення доступної суми донату для стримеру або додавання більшої кількості турнірів з певними ігровими правилами.

Слідкувати за розкладом трансляцій можна також в обліковому записі Twitch, перейшовши до розділу Розклад. Але, варто зазначити, що нерідко трансляції можуть початися абсолютно несподівано, тому рекомендується підписатися на канал і натиснути кнопку “Відслідковувати”, щоб завжди отримувати сповіщення про старт стриму.